Meni

ELEKTRONSKA REZERVACIJA IGRIŠČA

Rezervacija igrišča je mogoča za člane Teniškega kluba Radovljica, preko portala Sportifiq. Član postaneš s plačilom članarine, ki jo lahko plačaš osebju v prostorih TK Radovljica ali z nakazilom na TRR TK Radovljica. Za pomoč pri rezervaciji, plačilu članarine ali v kolikor želite rezervirati kot nečlan, se obrnite na mail: info@teniski-klub-radovljica.si

Za prvo rezervacijo oz. registracijo uporabnika se prijavi na SPORTIFIQ aplikacijo.

Za povezavo klikni na zgornjo sliko!

1. Klikni PRIJAVI SE.
  2. Klikni REGISTRIRAJ SE in izpolni zahtevana polja za vnos tvojih podatkov.
  3. Geslo mora imeti vsaj 5 znakov in ga uporabite pri vsaki naslednji prijavi.
  4. Ko vnesete svojo mobilno telefonsko številko, potrdite vnos.
  5. V minuti boste prejeli sms s potrditveno kodo, ki jo vnesete v sistem.
  6. Od tega trenutka dalje so rezervacije igrišča omogočene.

Za rezervacijo izberete željeno zeleno (prosto) uro za izbrani dan in potrdite rezervacijo.

CENIK

• Do 15. ure 3 € / uro.
  • Od 15. ure 5 € / uro.
  • Igranje pod žarometi 7 € / uro.

Igralnina se poravna pri osebju bara, v primeru, da je bar zaprt se znesek za najem igrišča pusti v za to namenjenem nabiralniku.